Nezabudnuteľné chvíle v krajine tisíce jazier…

Ak ste fanúšikmi plachtenia, máte radi krásu prírody, výbornú kuchyňu a krásne pamiatky, nutne príďte na Mazury. To je miesto, kde môžete rýchlo zabudnúť na každodennú rutinu, relaxovať a zažiť nezabudnuteľné chvíle…

 

Jachtou na nezabudnuteľnú plavbu na Mazurských jazerách!

 

Od roku 1999 pomáhame turistom vychutnať si krásu Mazurské prírody z paluby jachtou. Naša firma sa zaoberá charterováním vysokej kvality jachtou, ktoré hrdo plávajú po Mazurských jazerách. Prístav, ktorý používame, si nachádza v PTTK Wilkasy u Giżycka, nad malebným jazerom Niegocin.

 

Rozsiahla sieť kanálov spájajúcich jazera, vrátane najdlhšia, o dĺžke 88 kilometrov Trasa veľkých mazurských jazier, je výborná príležitosť, aby počas plavby krásnou jachtou preskúmať tento malebný a prívetivý turistom región.

 

Už teraz divej si na našu ponuku alebo čítaj ďalej, prečo by som sa mal ukázať na Mazurách.

 

Výnimočná krajina s modernou infraštruktúrou…

 

Prakticky každý, kto príde k nám, hovorí na hlas, že Mazurská jazerná je výnimočná. Práve tu, na vlastné oči môžete vidieť krásne kormorány, volavky či potápky. Obdivovať vzácne rastliny v Wigierským národným parku či Mazurským krajinným parku. Plachtiť, plávať, chodiť a jazdiť na bicykli…

 

Účasť Poľska v Európskej únii umožnila významné modernizácie a rozvoj zároveň mazurských miest a prístav, ktoré sa stali skutočnými turistickými centrami. V súčasnej dobe Mazury sú:

 

  • bohatá gastronomická ponuka
  • široký výber hotelov, súkromných agroturistických poľnohospodárskych fariem, kempingov a poli pre stany
  • veľa moderných vodných parkov, zábavných center apod.

 

Mazury – 7 Div prírody

 

Unikátne vlastnosti oblasti Mazurská jazerná ocenili aj medzinárodní experti. Mazury boli zvolený ako jedna z 28 najkrajších regiónov celého sveta a bojujú o titul jedného zo 7 Nových divov prírody. Medzi konkurentmi tejto nominácie sú aj takéto známe po celom svete miesta, ako: Veľký Kaňon v USA, austrálsky Veľký koralový útes alebo ostrovy Galapagos.

 

Cítiť atmosféru skutočného divu na svete… Vítajte!